Lot & de Walvis

Lot & de Walvis

9.8
Perfect • 71 beoordelingen
Leiden

Beschikbare deals

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Lot & de Walvis
Inschrijven

Foto's

Beoordelingen

9.8
Perfect
71 beoordelingen
M.
Mevr. M. Vanleeuwen
Super leuk en gezellig gegeten. Ik zou de deal zeker aanraden. Zonder de deal zou ik de prijs-kwaliteit verhouding erg scheef.
H.
Dhr. H. Lindeboom
Goed
B.
Mevr. B. Goderie
Heerlijk gegeten, heel vriendelijke bediening.

Locatie

Lot & de Walvis
Haven 1, 2312 MG, Leiden
1km van treinstation

Contact

Bedrijfsinformatie

Bij Lot & de Walvis beleef je een waar culinair avontuur. Laat je meevoeren langs de zijderoute en geniet van de rijke smaken van de Aziatische en mediterrane keuken. Van gyoza met een verfrissende rosé tijdens de borrel tot veelzijdige opties voor shared dining, zoals flatbread, hummus en gamba's. Of kies voor een vers gegrilde steak met een smaakvol speciaalbier van de tap.

Je vindt Lot in de oude haven, mogelijk een van de meest verborgen parels van Leiden. Het zonovergoten en stijlvolle terras aan het water valt meteen op, evenals het prachtige monumentale gebouw waarin ze zijn gevestigd. Lot verwelkomt je vanaf de vroege ochtend tot in de late mediterrane avonduren.

Ze kijken ernaar uit je snel te verwelkomen bij Lot & de Walvis!