Den Artiest

Disponibilité
Informations
Photos
Localisation
Informations sur le restaurant

2-gangen keuzediner bij Den Artiest in hartje Leuven

9.8
Parfait • 181 commentaires
Den Artiest
Leuven (362km)
Vendu : 217
€23,80
€15,90

Résumé

Verrukkelijk 2-gangen keuzediner bij Den Artiest in hartje Leuven: geniet bijvoorbeeld van pasta pesto en sluit af met een coupe advocaat

Disponibilité

2
personnes

Points forts

  • Verrukkelijk 2-gangen keuzediner bij Den Artiest in hartje Leuven
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Geniet van een zalig hoofdgerecht en nagerecht
  • Ga bijvoorbeeld voor spaghetti bolognaise en sluit af met een coupe advocaat, of een salade geitenkaas en een bananasplit
  • Er is voor ieder wat wils!
  • Perfect om van te genieten met je favoriete gezelschap
  • Voir ici les commentaires de nos clients
  • Sfeervol café in het centrum van Leuven
  • Ideaal om je dagje shoppen af te sluiten of je avondje uit te beginnen
  • Ook geldig op zaterdag!
  • Er wordt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Conditions

  • Valable à partir du moment de l'achat jusqu'au 23 juil. 2026

Photos

Localisation

Den Artiest
L. Vanderkelenstraat 21, 3000 Leuven
Le Havre à 362 km de l'hôtel
0km de la gare

Plus d'infos

Ben jij toe aan een zalige maaltijd? Voel je welkom bij Den Artiest in hartje Leuven! Neem plaats en geniet van een verrukkelijk 2-gangen keuzediner. Met een ruime keuze aan gerechten is er voor ieder wat wils. Ga bijvoorbeeld voor spaghetti bolognaise en sluit af met een coupe advocaat. Of wat dacht je van een salade geitenkaas en een bananasplit? Wat je ook kiest, genieten staat vast. Dankzij de perfecte ligging in het centrum van Leuven is dit de ideale plek om je dagje shoppen af te sluiten of je avondje uit te beginnen. We wensen je smakelijk eten! 

2-gangendiner

Hoofdgerecht

  • Salade geitenkaas
  • Salade caesar 
  • Salade tonijn
  • Verse dagsoep met brood
  • Spaghetti bolognaise
  • Spaghetti vegetarisch
  • Lasagne
  • Cannelloni spinazie en ricotta
  • Cannelloni vlees
  • Pasta pesto
  • Pasta pesto kip
  • Toast champignon
  • Wok kip
  • Wok spek
  • Wok veggie
  • Salade geitenkaas en spekjes (+ €1)
  • Toast gerookte zalm (+ €2)
  • Suggestie van de dag (+ €2)

Nagerecht

  • Pannenkoeken (2 stuks)

    • met suiker of confituur
    • met Nutella
    • met ijs en chocoladesaus
    • met banaan en chocoladesaus

  • Coupe vanille (3 bollen)
  • Coupe dame blanche
  • Coupe advocaat
  • Bananasplit

Commentaires

9.8
Parfait
181 commentaires
F.
Mme. F. Meys
9/10
C.
Mme. C. Cle
Het was een aangenaam plekje om zeer lekker te eten,alles heel vers,Toppie!!!De krant konden we ook lezen,mooi meegenomen hoor,zeer vriendelijke bediening!!!Bedankt, doe zo verder,tot ziens.
R.
M. R. Van De Voorde
Spaghetti bolognaise, de grote, dat was mijn keuze. En die was heel lekker ! Daarna nog een ijsje met 2 bollen vanille, een koekje, advokaat en slagroom. En dat voor 15.50 euro ! Bedankt Social Deal ! Ik vind het zo leuk om lekker te kunnen gaan eten voor een kleine prijs ! Top !

Informations sur le restaurant

Welkom bij Den Artiest, een gezellig en sfeervol café in hartje Leuven! Je bent van harte welkom voor een ontspannen lunch, een smakelijk diner of een gezellige borrel. De warme inrichting en gemoedelijke sfeer maken het de ideale plek om samen te komen.

Of je nu langskomt voor een snelle hap of een uitgebreide maaltijd, bij Den Artiest draait alles om genieten in een ontspannen omgeving. Neem plaats, proef de sfeer en geniet van een moment van samenzijn.

Tot snel bij Den Artiest! 

Restaurants à proximité de Den Artiest