Geniet van een heerlijk 12-uurtje bij De Wildse Hut: met een tomatensoepje en drie verschillende belegde sneetjes desembrood met carpaccio, kip en kroket
Trek in een smakelijke break? Schuif gezellig aan bij De Wildse Hut voor een heerlijk 12-uurtje. Je krijgt een lekker tomatensoepje en 3 sneetjes vers desembrood, belegd met carpaccio, pikante kip en met kroket. Perfect als lekker lunchmoment!
12-uurtje
In 't Wild, een kleine woonkern tussen Empel en Maren-Kessel, vind je aan de voet van de dijk langs de Maas, het authentieke eetcafé De Wildse Hut. Neem plaats en proef van de ongedwongen sfeer en gastvrijheid. De Wildse Hut is niet voor niets al jaren in begrip in de omgeving!
Je kunt hier terecht voor een uitgebreide lunch of een diner, maar ook voor gewoon een bakje koffie met gebak of een drankje. Bij mooi weer is het ruime terras ook een prima plek om te vertoeven en er is een leuke speeltuin aanwezig voor de kids.
Zien we je snel bij De Wildse Hut?