Voor 2 personen: een luxe borrelbox met diverse heerlijke hapjes of chocoladefondue met fruit en dips, af te halen bij Hap&Slok in het centrum van Nijkerk
Verkocht: 5
Verkocht: 18
Thuis genieten van allerlei lekkers? Dat kan! Bij Hap&Slok in het centrum van Nijkerk haal je namelijk een heerlijke luxe borrelbox of zoete chocoladefondue voor 2 personen af. Deze zijn gevuld met diverse hapjes. Dek de tafel, maak het gezellig en geniet samen!
Luxe borrelbox voor 2 personen
Chocoladefondue voor 2 personen
Eventueel extra bij te bestellen:
Maak kennis met Hap&Slok! Hier maken en bezorgen ze heerlijke verse borrelplanken voor een gezellige borrelavond thuis, om als cadeau te geven of voor een borrel op het werk. Als aanvulling op de borrelplanken verkoopt Hap&Slok ook 5 heerlijke wijnen van Astrid Joosten en Thérèse Boer én 5 exclusieve speciaalbieren van brouwerij Hert Bier.
Meer van de zoete hapjes? Ook een zoete plank maakt het team van Hap&Slok met plezier voor je klaar. Kies bijvoorbeeld voor een plank met alleen maar zoetigheden of ga voor een overheerlijke high tea. Ook leuk om cadeau te geven! En wil je liever in de winkel kijken? Bezoek dan eens de borrelwinkel en zoek iets lekkers uit.
Je bent van harte welkom bij Hap&Slok!
Hiernaast zie je de afhaaltijden. De borrelwinkel is geopend op: donderdag 13.00-17.00 uur en vrijdag en zaterdag 09.00-17.00 uur.