House of Pancakes

Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurantinfo

2-gangen keuzelunch bij House of Pancakes

9.7
Perfect • 467 beoordelingen
House of Pancakes
Haarlem (174km)
Verkocht: 65
€14,95
€9,95

Samenvatting

Overheerlijke 2-gangenlunch bij House of Pancakes in hartje Haarlem: met een soep van de dag en een smakelijke wrap of sandwich naar keuze

Beschikbaarheid

2
personen

Highlights

  • Overheerlijke 2-gangenlunch bij House of Pancakes
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Smul van een heerlijk soepje van de dag vooraf en een lekkere lunchwrap of sandwich naar keuze
  • Zie hier de lovende recensies
  • Gezellig lunchen in de mooie zaak in hartje Haarlem
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Grote kleine letters

Foto's

Locatie

House of Pancakes
Schagchelstraat 29, 2011 HW Haarlem
174 km van De kust
1km van treinstation

Meer info

Maak kennis met House of Pancakes, dé hotspot voor een lekkere lunch in hartje Haarlem! Jij mag hier gezellig plaatsnemen om te genieten van een overheerlijke 2-gangenlunch. Eerst smul je van de verrukkelijke soep van de dag. Bij het hoofdgerecht heb je de keuze uit verschillende wraps en sandwiches. Dat wordt genieten!

2-gangenlunch

Voorgerecht

  • Soep van de dag
    huisgemaakt 

Hoofdgerecht

Wraps:

  • Vegawrap
    met huisgemaakte hummus met gegrilde paprika, tomaat, peultjes, maïs en kidneybonen
  • Geitenkaas-spinaziewrap
    spinazie met sinaasappelolie, geitenkaas, honing en walnoot
  • Pulled chicken-wrap
    met ijsbergsla, pulled chicken en chili-mayonaise

Sandwiches:
keuze uit 2 sneeën wit of bruin batardbrood

  • Gegrilde groenten
    met hummus en dukkah
  • Oude 'Old Amsterdam' kaas
    met gemengde salade, zuur en mosterdsaus
  • Tonijnsalade (+ €2)
    met huisgemaakte tonijnsalade 

Beoordelingen

9.7
Perfect
467 beoordelingen
M.
Mevr. M. Gijzen
M.
Mevr. M. Van Den Berg
P.
Mevr. P. Van Zadelhoff

Restaurantinfo

House of Pancakes Haarlem is de eerste vestiging van een nieuw horecaconcept, een formule gebaseerd op pancakes en pannenkoeken. De heerlijke grote pannenkoeken zijn niet zomaar pannenkoeken, het zijn echte stoere pannenkoeken met een beetje ‘bite' en vooral heel veel smaak. En dat komt door de granen; spelt, haver, boekweit en gerst die extra aan het traditionele beslag zijn toegevoegd.

Kom langs en schuif aan voor een uitgebreid verwenontbijt of ga voor een high beer, lunch of diner. Wil jij productief werken in een leuke setting onder het genot van een kopje koffie en wat lekkers? Ook dan ben jij hier welkom met je laptop! Daarnaast kun je altijd langskomen voor een gezellige borrel met vrienden of familie! Uiteraard is het mogelijk om jouw traktatie later mee naar huis te nemen.

Ontdek het zelf bij House of Pancakes!

Restaurants in de buurt van House of Pancakes