Vul je snoepzak met 1 kilo schepsnoep, af te halen bij het nieuwe Snoopies aan de Grotestraat in hartje Ede: keuze uit in totaal 400 soorten schepsnoep en chocolade (ook suikervrij)
Smikkelen, smakken, smullen... Het schepsnoep van Snoopies in hartje Ede is onweerstaanbaar lekker. Kom je ook lekker opscheppen bij Snoopies? Bij deze nieuwe snoepzaak mag je hier nu je eigen snoepzak gaan vullen met 1 kilo aan schepsnoep en/of schepchocolade.
Wat je erin doet bepaal je zelf. Je hebt de keuze uit maar liefst 300 soorten schepsnoep en 100 soorten schepchocolade. Liever geen suiker? Ga dan voor de suikervrije varianten. Vul je snoepzak bijvoorbeeld met colaflesjes, Lonka-fudges, goudberen, choco-hazelnoten, pindarotsjes en kersenbonbons. Sweet!
Nieuwsgierig geworden?
Snoopies aan de Grotestraat in Ede kan je met recht een snoepwalhalla noemen. Je vindt hier honderden soorten (schep)snoep en -chocolade, kindersnoep, de vrolijkste lolly's en zuurstokken, internationale drankjes, heerlijk softijs en Dizzies. Snoopies staat voor kwaliteit, service en klantgerichtheid. Ze beloven jou elke dag hun best te doen om jou de ultieme shopervaring te bieden.
De kleurrijk ingerichte snoepshop is niet te missen. De schepsnoepwanden hebben een speciaal design waardoor de hygiëne en de kwaliteit van de snoepjes altijd gewaarborgd blijven. Snoopies biedt voor iedereen, jong en oud, het lekkerste snoepgoed.
Laat je verleiden door al het snoep bij Snoopies in Ede!
Snoopies Ede is op maandag t/m zaterdag + op koopzondag geopend, hiernaast zie je de bijbehorende openingstijden