Anne&Max Nijmegen

Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurant info

High tea incl. onbeperkt thee bij Anne&Max

9.8
Perfect • 51 beoordelingen
Anne&Max Nijmegen
Nijmegen (482km)
Verkocht: 1.237
€27,50
€19,50

Samenvatting

Gezellige high tea bij Anne&Max Nijmegen: met sandwiches, scones, verschillende zoetigheden, onbeperkt thee en meer

Beschikbaarheid

2
personen

Highlights

  • Gezellige high tea bij Anne&Max in Nijmegen
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Bij de high tea geniet je bijvoorbeeld van scones, focaccia en sandwiches
  • En uiteraard onbeperkt thee
  • Ideaal om even bij te kletsen met je vriend(innen), collega's of familie
  • Neem plaats in de sfeervolle zaak in het gezellige centrum van Nijmegen
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Grote kleine letters

  • Reserveren:
  • reserveer met ten minste 2 vouchers (1 voucher is geldig voor 1 persoon)
  • Vragen over de deal? Bel: +31882050505 of WhatsApp met: +31882050505

Foto's

Locatie

Anne&Max Nijmegen
Lange Hezelstraat 13, 6511 CA Nijmegen
482 km van Le Havre
0km van treinstation

Meer info

Moet je nodig bijkletsen met vriend(innen), collega's of ander goed gezelschap? Ga voor een heerlijke high tea bij Anne&Max in hartje Nijmegen! Geniet samen van sandwiches, scones, verschillende zoetigheden en nog veel meer. En een high tea is natuurlijk niet compleet zonder onbeperkt thee. Wij wensen je smakelijk eten!

High tea

  • Sandwiches
  • Focaccia 
  • Soepjes
  • Scones
  • Verschillende zoetigheden
  • Onbeperkt thee 

Beoordelingen

9.8
Perfect
51 beoordelingen
C.
Mevr. C. Koks
Het was gezellig zitten, super vriendelijk personeel, maar wij persoonlijk vonden de hapjes wat droog. Had een sausje, wat meer room of zoiets bij gemogen.
Anne&Max Nijmegen
Fijn om te horen dat jullie het prettig vonden bij ons. Bedankt voor de feedback . Gaan we goed op letten.
S.
Mevr. S. R
Ik vind het een erg leuke zaak! Het ziet er leuk uit de sfeer is gezellig en het eten is heerlijk! Wij waren lekker high tea-en met zijn drietjes, en wij zaten alle drie prop vol dus genoeg eten was er wel. Het personeel was ook nog eens super aardig. En tussen 11:00 en 14:00 is het “laptop vrij” wat de zaak nog net iets leuker maakt vind ik!
Anne&Max Nijmegen
Bedankt voor de mooie recensie!! Hopelijktot de volgende keer.
J.
Mevr. J. Grol

Restaurant info

Aan de Lange Hezelstraat in Nijmegen vind je het gezellige Anne&Max. In deze sfeervolle zaak kun je terecht voor ontbijt, koffie, lunch, high tea en wijn. Maar boven alles willen ze een huiskamer in de stad zijn, een plek waar je elk moment van de dag thuis bent!

Ze verrassen hun gasten steeds weer met pure, ambachtelijke en eerlijke producten die met zorg worden bereid en met oprecht enthousiasme worden geserveerd. Ze zorgen voor lichte, gezonde, lekkere en verse producten voor elk moment van de dag. Hun taarten, scones, soepen, sandwiches en sappen; ze maken alles vers in eigen keuken.

Proef het zelf bij Anne&Max!

Restaurants in de buurt van Anne&Max Nijmegen