De Kardinaal

Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurantinfo

Wandelarrangement + borrelplank bij De Kardinaal

9.9
Perfect • 379 beoordelingen
De Kardinaal
Maastricht (428km)
Verkocht: 108
€22
€13,50

Samenvatting

Compleet wandelarrangement bij Eetcafé De Kardinaal: ontvangst met een heerlijke kop soep van de chef, een prachtige wandeling (10 km) en een goedgevulde borrelplank

Beschikbaarheid

2
personen

Highlights

  • Compleet wandelarrangement bij Eetcafé De Kardinaal
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Je wordt hartelijk ontvangen met een heerlijke kop soep van de chef
  • Daarna maak je een mooie wandeling van ongeveer 10 kilometer
  • Bij terugkomst geniet je van een goed gevulde borrelplank vol heerlijke hapjes
  • Zie hier de lovende recensies
  • Gratis parkeren voor de deur
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs, vermeld dit bij je reservering

Grote kleine letters

Foto's

Locatie

De Kardinaal
Ambyerstraat-Zuid 201, 6225 AE Maastricht
428 km van Le Havre
1km van treinstation

Meer info

Geniet van een compleet verzorgd wandelarrangement bij Café De Kardinaal. Je wordt hartelijk ontvangen met een lekkere kop soep van de chef waarna je geniet van een wandelroute van ongeveer 10 kilometer. Bij terugkomst staat er een goedgevulde borrelplank vol huisgemaakte hapjes voor je klaar om lekker te genieten. Veel plezier!

Wandelarrangement

  • Ontvangst
    je wordt hartelijk ontvangen met een heerlijke kop soep van de chef
  • Wandeling
    je maakt een prachtige wandeling van ongeveer 10 kilometer door de omgeving
  • Terugkomst
    bij terugkomst geniet je van een goed gevulde borrelplank 'Plateau De Kardinaal'

Beoordelingen

9.9
Perfect
379 beoordelingen
C.
Dhr. C. Hoezen
Vriendelijk ontvangst met een lekker soepje. Leuke wandelroute met halverwege een stop op de golfbaan. Route is makkelijk begaanbaar. Na terugkomst een uitgebreide bi
J.
Mevr. J. Van Rossum
Gezellige, sfeervolle en schone entourage, vriendelijke eigenaren. Voor de wandeling kregen we heerlijke verse zelf gemaakte soep met toast. Na de prachtige wandeling kregen we een goed gevulde, lekkere en verse borrelplank. Zeker voor herhaling vatbaar.
M.
Mevr. M. Kovaleva
We vonden alles erg leuk! We werden heel vriendelijk ontvangen, kregen een kaart en mochten kiezen of we ons soepje vóór of na de wandeling wilden. We kozen ervoor om na de wandeling te eten, omdat we verwachtten later honger te krijgen. De soep en het borrelplankje waren erg lekker – precies wat we nodig hadden na een fijne wandeling. We hadden ook geluk met het weer: het was een warme en zonnige dag. Zeker een aanrader als je in Maastricht bent en zin hebt in een ontspannen en gezellig uitje!

Restaurantinfo

De Kardinaal is een rustiek café, gelegen in Amby, een ‘dorp in een stad'. Het café kenmerkt zich door een vriendelijke, huiselijke en gezellige uitstraling. Je kunt er lekker borrelen, maar ook terecht voor een vergadering, koffietafel, receptie of communiefeest. 

Eetcafé De Kardinaal heeft alles in huis om eens lekker te ontspannen onder het genot van een drankje. Het uitgebreide aanbod aan drankjes varieert van een lekkere kop cappuccino tot een versgetapt speciaalbiertje. Ook voor een overheerlijke lunch kun je hier uitstekend terecht. 

Je bent van harte welkom bij Eetcafé De Kardinaal!

Restaurants in de buurt van De Kardinaal