Geniet van een smakelijke lunch bij De Kloes: keuze uit 4 overheerlijke maaltijdsalade met dressing naar keuze of huisgemaakte kipsaté
Zin in een heerlijke lunch? Kom dan langs bij De Kloes in Geleen. Bij deze sfeervolle lunchroom geniet je van een heerlijke maaltijdsalade naar keuze of een huisgemaakte kipsaté. Er wordt gewerkt met verse ingrediënten, waardoor je gegarandeerd geniet van een lekkere maaltijd. We wensen je alvast smakelijk eten!
Maaltijdsalade naar keuze
met een dressing naar keuze: honing-mosterd, mosterd-dille, balsamico of kruiden
of
Kipsaté
Voel je welkom bij De Kloes in Geleen. Bij deze sfeervolle lunchroom geniet je van heerlijk eten in een gezellige Limburgse sfeer. Er is een uitgebreide menukaart: broodjes, soepen, salades, uitsmijters en meer. Zo is er gegarandeerd voor ieder wat wils!
Alle gerechten worden bereid met verse streekproducten van A-kwaliteit, én dat proef je. Schuif aan in de gezellige brasserie of zoek een plaatsje op het terras. Jong en oud zijn van harte welkom!
Tot snel bij De Kloes!