Geniet van een hemelse 2-gangen keuzelunch bij El Greco Merkstein: start met de soep van de dag en kies daarna een mediterrane specialiteit of schnitzel als hoofdgerecht
Bij El Greco in Merkstein zit je goed voor een 2-gangenlunch op culinair niveau. Trakteer jezelf op verse mediterrane en internationale gerechten: hier is voor ieder wat wils te krijgen. Geniet van een heerlijke tijd met je vrienden, familie of collega's!
2-gangenlunch
Voorgerecht
Hoofdgerecht
Maak kennis met het Griekse restaurant El Greco in Herzogenrath Merkstein! Hier ben je van harte welkom voor een lekker drankje en/of een versbereide maaltijd. El Greco is een gezellige zaak met een mediterrane twist, en altijd met een gezellige ambiance en een uitgebreid aanbod aan gerechten.
Het vriendelijke personeel neemt je mee op een culinaire reis met mediterrane en internationale specialiteiten voor de grote en kleine trek, waarbij versheid en kwaliteit een grote rol spelen. Naast de gewone menukaart hebben ze ook een uitgebreide lunchkaart. Iets te vieren? Ook jouw feest wordt bij El Greco naar jouw wensen georganiseerd.
Genieten doe je bij El Greco Merkstein!