Geniet van een smakelijke puntzak patat met saus naar keuze bij La Bamba 2.0 in Groningen
Hou jij ook zo van een lekker patatje? Kom dan langs bij La Bamba 2.0 in Groningen voor een heerlijke puntzak patat. Jij krijgt een normale Bamba, gebakken met verse aardappelen rechtstreeks van de boerenakker. Jij eet je patatjes dus heerlijk met schil en lekker ouderwets in een puntzak. Natuurlijk smul jij ook van een saus naar keuze. Ideaal als een heerlijke snack of snelle maaltijd!
Patat + saus
La Bamba 2.0 in Groningen is in handen van twee jonge, ambitieuze ondernemers. In deze modern ingerichte cafetaria smul jij niet zomaar van patat. Nee, jij geniet van patat gemaakt van kraakverse aardappelen rechtstreeks van de Groningse boerenakkers. De patat wordt gebakken mét schil, voor extra smaak. Uiteraard geserveerd in een puntzak, met een flinke klodder heerlijke saus. En niet alleen mayonaise, wat dacht jij bijvoorbeeld van patat met kaassaus of Vlaamse mayonaise?
Bij La Bamba kun je niet alleen terecht voor patat, maar ook voor smakelijke snacks. Smul van een heerlijke kroket, kipcorn of frikandel of ga voor de typisch Groningse eierbal. Is dat eens smullen!
Ontdek het zelf bij La Bamba!