Natuurpoort van Loon

Arrangementen
Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurantinfo

Huur e-chopper of e-bike (2 uur of gehele dag) + warme drank met gebak + 12-uurtje

9.9
Perfect • 170 beoordelingen
Natuurpoort van Loon
Loon op Zand (424km)
Verkocht: 65
€45,75
€29,95

Samenvatting

Huur een e-chopper of e-bike (2 uur of gehele dag) bij Natuurpoort van Loon en trek eropuit samen met familie of vrienden: inclusief warme drank en gebak bij aankomst en een verrukkelijk 12-uurtje bij terugkomst

Arrangementen

E-chopper-arrangement (2 uur)

35% korting

Verkocht: 63

€45,75
€29,95

E-bike-arrangement (gehele dag)

44% korting

Verkocht: 2

€53,30
€29,95

Beschikbaarheid

2
personen

Highlights

  • Multideal:
  • E-chopper-arrangement (2 uur) €29,95
  • E-bike-arrangement (gehele dag) €29,95
  • Ontdek de prachtige natuur van de Loonse en Drunense Duinen met een compleet e-chopper- of e-bike-arrangement bij Natuurpoort van Loon
  • Zie hier de inhoud van de multideals
  • Vooraf staat er koffie of thee met een punt appelkruimeltaart of Brabantse broeder op jou te wachten
  • Geniet van de Loonse en Drunense Duinen met een 2 uur durende route
  • Of trek er de hele dag op uit met een e-bike
  • Met heerlijk 12-uurtje bij terugkomst of als tussendoortje
  • Zie hier de lovende recensies
  • Inclusief helm
  • De perfecte dag uit voor het hele gezin!
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

Grote kleine letters

  • Starttijden tussen 10.00 en 11.00 uur
  • Minimumleeftijd E-chopper: 18 jaar
  • E-chopper: je dient minimaal 1 jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs en deze te tonen vóór vertrek
  • E-chopper: het dragen van de helm is verplicht
  • Maximaal 1 persoon per scooter
  • Je mag met een groep het huren van een e-chopper of e-bike combineren
  • Vragen over de deal? Bel: +31882050505 of WhatsApp met: +31882050505

Foto's

Locatie

Natuurpoort van Loon
Kloosterstraat 119, 5175 PB Loon op Zand
424 km van Le Havre
7km van treinstation

Meer info

Ontdek de ruige schoonheid van de Loonse en Drunense Duinen met een compleet e-chopper- of e-bike-arrangement van Natuurpoort van Loon! Begin je dag goed met een kop koffie of thee met appelkruimeltaart of een Brabantse broeder. Daarna leg jij op de e-chopper een 2 uur durende route af. Bij het huren van een e-bike heb je de gehele dag om rond te scheuren! Bij aankomst kun je een QR-code scannen, zodat je de route op je telefoon ziet. Zit de tocht erop? Dan gaat het feest nog even door. Er staat bij terugkomst namelijk een heerlijk 12-uurtje op je te wachten! Wij wensen je alvast veel plezier!

E-chopper- of e-bike-arrangement

  • Ontvangst
    koffie of thee met appelkruimeltaart of Brabantse broeder
  • E-chopper- of e-bike-tour
    prachtige route door de Loonse en Drunense Duinen
  • Terugkomst of tussendoor
    heerlijk 12-uurtje, bij het huren van de e-chopper geniet je bij terugkomst van een 12-uurtje en bij de e-bike als tussendoortje 

Beoordelingen

9.9
Perfect
170 beoordelingen
C.
Mevr. C. Klerks
Eerst heerlijk kopje koffie met gebak bij de open haard. Toen route op de E-chopper na uitleg en bij terugkomst een heerlijk 12-uurtje op. Was echt een heel leuk uitje !
G.
Mevr. G. Schraven
B.
Mevr. B. Colijn
het was een mooie route 17 km maar we hebben 20 km lopen het was klunen, door de ijs lopen in zand lopen om hoog en naar beneden en klimmen het was de moeite waard de tocht 3 uur over gedaan en een goeie lunchen en vooraf voor gingen wandelen koffie of thee met appeltaart of Brabantse boeder op en dat was ook goed

Restaurantinfo

Ontdek de betoverende schoonheid van de Loonse en Drunense Duinen bij Natuurpoort van Loon! Een weekendje weg met je geliefde, eropuit met je collega's of een gezellig familiefeest? Natuurpoort van Loon regelt het allemaal: aanschouw de prachtige natuur te voet, ga voor een mountainbiketocht of kies voor één van de vele groepsuitjes.

Natuurpoort van Loon heeft alles in huis om jouw perfecte dag uit te organiseren. Zo beschikken ze over een manege, verschillende mogelijkheden voor overnachtingen, een gezellig eetcafé en je kunt er verschillende soorten fietsen huren. Daarnaast kun je terecht voor een legio aan activiteiten zoals groepsuitjes en een "happen & trappen"-arrangement.

Beleef het zelf bij Natuurpoort van Loon!

Restaurants in de buurt van Natuurpoort van Loon