Geniet van een heerlijke 2-gangen keuzelunch bij Bergzicht: met bij het hoofdgerecht de keuze uit een pannenkoek met 3 hartige of zoete ingrediënten
















Heb je zin in een lekkere zoete of hartige lunch? Bij Pannenkoekenhuis Bergzicht geniet je van een heerlijke 2-gangen keuzelunch. Kies voor een voorgerecht en hoofdgerecht, of hoofdgerecht en nagerecht. Bij het hoofdgerecht heb je keuze uit een pannenkoek met 3 ingrediënten. Het pannenkoekenbeslag wordt iedere dag op ambachtelijke wijze gemaakt. Dat wordt smullen!
2-gangenlunch
bij de 2-gangenlunch kies je een voor- en hoofdgerecht of een hoofd- en nagerecht
Voorgerecht
Hoofdgerecht
Nagerecht
Pannenkoekenhuis Bergzicht is van oudsher bekend onder de naam 'Aart Jansen', bekend vanwege de grote speeltuin. Op een prachtige locatie aan de rand van het bos, vlak bij de Leusderhei in het buitengebied van Woudenberg, vind je dit grote pannenkoekenrestaurant. Nog steeds is er voor de kinderen een grote speeltuin aanwezig en voor de ouders een verwarmde serre om gezellig plaats te nemen.
Dankzij de mooie locatie is een bezoekje perfect te combineren met een mooie wandel- of fietstocht. Ook voor ruiters is dit de perfecte tussenstop om tussen het rijden door je paard te stallen en even te genieten van een heerlijke maaltijd of goede kop koffie. Het pannenkoekenbeslag wordt dagelijks op ambachtelijke wijze bereid, met speciaal geselecteerde granen, verse eieren uit de streek en andere natuurlijke ingrediënten.
Je bent van harte welkom bij Pannenkoekenhuis Bergzicht!