Geniet met je favoriete gezelschap van een heerlijk 2-gangendiner voor afhaal of dine-in bij Sushi Kojima in hartje Antwerpen: met bij het hoofdgerecht een sushiboot met 42 stuks








Groot fan van sushi? Kom dan langs bij Sushi Kojima in hartje Antwerpen. Bij dit sfeervolle restaurant geniet je van een heerlijk 2-gangendiner voor 2 personen. Je start met een lekkere misosoep, om vervolgens te genieten van een verrukkelijke sushiboot met maar liefst 42 stuks! De chef-kok werkt met verse ingrediënten van topkwaliteit, waardoor je smaakpapillen gegarandeerd worden verwend. Liever in het comfort van thuis genieten? Haal je diner dan gemakkelijk af. We wensen je alvast smakelijk eten!
2-gangendiner
Voorgerecht
Hoofdgerecht
Maak kennis met Sushi Kojima, in het centrum van Antwerpen. Bij dit sfeervolle restaurant kun je terecht voor een lekkere lunch, heerlijk diner of gezellige borrel. Ontdek de uitgebreide menukaart met sushi, pad thai, wokgerechten, curry's, salades, pokébowls, sushiboten en meer. Kies je favoriete gerechten en geniet van een culinaire ervaring!
Bij Sushi Kojima wordt de rijke Japanse traditie gecombineerd met een moderne twist. De chef-kok bereidt elk gerecht met zorg en passie. Elk stukje vis, elke rol en elk detail op het bord wordt met precisie samengesteld, zodat je niet alleen geniet van de smaak, maar ook van de beleving. Ontdek verrassende smaken, verfijnde combinaties en de pure kunst van eenvoud.
Zien we je snel?