Beleef de landelijke sfeer bij Theehuis Mon-Chouette met een compleet wandelarrangement: begin met koffie/thee en gebak, maak een mooie wandeling op de Utrechtse Heuvelrug en sluit af met een heerlijke lunch








Geniet van rust, natuur en lekker eten bij Theehuis Mon-Chouette in Leusden. Het theehuis zit in een sfeervolle boerderij aan de rand van de Gelderse Vallei, de Utrechtse Heuvelrug en de Grebbelinie. Je begint met koffie of thee en huisgemaakt gebak. Daarna wandel je langs het Valleikanaal. Tot slot sluit je af met een smakelijke lunch. Een compleet arrangement om volop te genieten van natuur én eten.
Wandelarrangement
Theehuis Mon-Chouette is gevestigd in een verbouwde boerderij aan de rand van Leusden in de landelijke omgeving van de Gelderse Vallei, Utrechtse Heuvelrug en Grebbelinie. Met het prachtige uitzicht op het Valleikanaal kun je genieten van heerlijke dranken met huisgemaakt gebak, een theeproeverij, brunch, lunch en diner.
Wandelliefhebbers zijn bij Mon-Chouette aan het juiste adres. In de omgeving zijn vele prachtige wandelroutes en bezienswaardigheden. Pik je wandelroute en je rijkelijk gevulde picknickrugzak op en ga op pad. Heb je na je wandel- of fietstocht trek gekregen, dan is het mogelijk je honger te stillen met een lekkere lunch, uitgebreide high tea of een (h)eerlijk diner.
Je bent van harte welkom bij Theehuis Mon-Chouette!