Café 't Zonneke Rosmalen

Beschikbaarheid
Informatie
Foto's
Locatie
Restaurant info

3 proefglazen wijn of speciaalbier + borrelplank

9.9
Perfect • 78 reviews
Café 't Zonneke Rosmalen
Rosmalen (443km)
Sold: 204
€15,25
€7,50

Samenvatting

Kom heerlijk borrelen bij Café 't Zonneke: proef 3 glaasjes wijn of speciaalbier van de tap en geniet daarnaast van een smakelijke borrelplank

Beschikbaarheid

2
personer

Highlights

  • Bier- of wijnproeverij met borrelplank
  • Se dealens indhold here
  • Geniet van 3 proefglaasjes wijn of speciaalbier met bijpassende borrelplank
  • Proef bijvoorbeeld een Bolleke de Koning of Ypra
  • Eén van de oudste bruine cafés van Den Bosch
  • Se de flotte anmeldelser her
  • Heerlijk vertoeven op het gezellige terras
  • Ook geldig in het weekend!
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reserverin

Grote kleine letters

  • Gyldig fra købsdato til 9 jan. 2027
  • Spørgsmål til tilbuddet? Ring til vores kundeservice på: +31 88 205 05 05 eller send en WhatsApp besked til: +31 88 205 05 05

Foto's

Locatie

Café 't Zonneke Rosmalen
Hintham 36, 5246 AG Rosmalen
443 km from Le Havre
1km from train station

More info

Houd jij wel van een drankje? Kom dan lekker borrelen bij Café 't Zonneke. Jij proeft drie glaasjes speciaalbier van de tap of wijn en krijgt daarbij een heerlijke borrelplank. Neem lekker plaats in het bruine café en geniet van een gezellige middag met je beste vriend(inn)en of familie!

Bier- of wijnproeverij

Speciaalbier van de tap (12-15 cl)

  • Bolleke de Koning
  • Ypra
  • Amstel rosébier
  • Paulaner

of

3 proefglazen wijn

  • Rood
  • Wit
  • Rosé

Borrelplank

  • Olijven
  • Kaasjes met chutney
  • Worstjes
  • Brood met dip
  • Nootjes

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu, de bieren en borrelplank wisselen regelmatig op basis van het seizoen

Beoordelingen

9.9
Perfect
78 reviews
A.
Ms. A. Van Der Kaay
prima sfeer uiterstvriendelijke barman prima plankje aanrader!
J.
Ms. J. Schel Van Hees
Wat een leuk café we hadden een heerlijke middag gehad een goed gevulde borrel plank en het bier en de wijn was lekker
C.
Ms. C. Dubach
Heel goed en gezellig

Restaurant information

Café 't Zonneke is een ouderwets bruin café zoals je dat gewend bent. Goede biertjes op de tap, een lekkere borrelhap erbij en jij komt de middag wel door! Het gezellige café is één van de oudste cafés van Den Bosch: het bestaat al meer dan 100 jaar!

Iedereen is welkom bij Café 't Zonneke. Niet alleen voor een borrel, maar ook voor een heerlijke lunch. Op de lunchkaart staan lekkere gerechten zoals een oerhollandse gehaktbal en een Hinthams plankje met lekkers uit de keuken. Tussen alle gezellige evenementen die in het café worden georganiseerd zoals een tafeltennistoernooi is er ook nog plek voor jouw verjaardag, receptie of bruiloft, want het café is af te huren voor feesten en partijen. Is dat eens handig!

Voel je welkom bij Café 't Zonneke!

Restaurants in de buurt van Café 't Zonneke Rosmalen