De Witte Leeuw

Bilder

Bewertungen

9.7
Perfekt
128 Bewertungen
E.
Frau E. Oogjen
Voor de 2e keer heerlijk gegeten met vriendelijke bediening. Het twaalfuurtje bleek 2 (goed) belegde boterhammen te zijn. Dat vind ik eigenlijk geen 12 uurtjes maar dat was niet echt erg.
M.
Frau M. Aarts
heerlijk gegeten, goede bediening, vriendelijk personeel. gezellige uitstraling. voor herhaling vatbaar
A.
Frau A. Lips De Deugd
Leuke vriendelijke bediening. Lunch perfect

Ort

De Witte Leeuw
Prins Hendrikstraat 6, 4941 JV, Raamsdonksveer
12km vom Bahnhof

Kontakt

Impressum

Welkom bij De Witte Leeuw! Bij dit eetcafé in Raamsdonksveer word je altijd hartelijk ontvangen voor een lunch, borrel of diner. De menukaart biedt voor ieder wat wils: van klassiekers tot de lekkerste vlees- en visgerechten. Ook vegetariërs hebben genoeg om uit te kiezen!

Heb je iets te vieren? Ook dan kun je bij De Witte Leeuw terecht. Er zijn verschillende zalen beschikbaar die elk geschikt zijn voor welk feest dan ook. Het gezellige team denkt graag met je mee. 

Tot snel bij De Witte Leeuw!