Geniet van een heerlijk Mexicaans 2-gangendiner à la carte, inclusief een biertje of een glas wijn, in restaurant El Quetzal 2: een explosie van Latijns-Amerikaanse smaken op je bord








Laat je meenemen door de betoverende geuren en levendige kleuren van de Mexicaanse keuken bij El Quetzal. Geniet van een 2-gangendiner à-la-carte welke zorgvuldig is samengesteld op basis van verse en authentieke producten. Het neemt je mee op een reis naar het hart van de culinaire tradities van het land. Elke hap onthult rijke en authentieke smaken, trouw aan de Mexicaanse streek. Bij deze uitzonderlijke maaltijd is een typisch biertje of een glas witte of rode wijn inbegrepen, zorgvuldig gekozen om de smaken van je gerechten nog beter tot hun recht te laten komen. De verfijnde en gezellige sfeer weerspiegelt de feestelijke en gezellige geest van de Latijns-Amerikaanse cultuur. Of je nu met z’n tweeën bent of met vrienden, deze culinaire ervaring zal je zintuigen prikkelen. Een uitnodiging tot een reis die je smaakpapillen nog lang zullen bijblijven!
2-gangendiner à la carte
Voorgerecht
Hoofdgerecht
+ Glas wijn of bier
El Quetzal 2 ligt in het hart van de wijk Zavel. Je bent hier van harte welkom voor een zintuiglijke reis door de smaken en kleuren van Mexico. Met authentieke, zorgvuldig bereide gerechten vieren ze hier de rijkdom van de Mexicaanse cultuur! Elk gerecht vertelt een verhaal: van traditionele taco's tot heerlijke enchilada's, verse ceviches en quesadilla's met typische ingrediënten zoals huitlacoche of nopales. Alles in combinatie met zorgvuldig samengestelde cocktails.
Dit is meer dan een restaurant, het is een echte culturele ontmoetingsplaats. Het enthousiaste team deelt de ziel van Mexico met zijn gastronomie, mixologie, muziek, kunst en historisch erfgoed. Of het nu gaat om een lunch met collega's of een diner met vrienden, dankzij de levendige sfeer en het attente onthaal voel je je helemaal welkom. Een onvergetelijke culinaire ervaring in Brussel!
Welkom bij El Quetzal 2!
De openingstijden vind je hiernaast. El Quetzal 2 is van maandag t/m woensdag gesloten tussen 14.30 en 18.00 uur, op donderdag en vrijdag tussen 14.30 en 18.00 uur en op zaterdag tussen 15.00 en 18.00 uur.