Restaurant Bruis Blaricum

Availability
Information
Photos
Location
Restaurant information

All-You-Can-Eat pannenkoeken (1,5 uur) bij Restaurant Bruis Blaricum

7.6
Good • 34 reviews
Restaurant Bruis Blaricum
Blaricum (478km)
Sold: 334
€30,75
€8,95

Summary

All-You-Can-Eat pannenkoeken van 1,5 uur bij Restaurant Bruis Blaricum: onbeperkt genieten van heerlijke pannenkoeken met je favoriete gezelschap

Availability

2
people

Highlights

  • All-You-Can-Eat pannenkoeken van 1,5 uur bij Restaurant Bruis Blaricum
  • See the content of the deal here
  • Schuif aan en geniet onbeperkt van pannenkoeken met poedersuiker en stroop
  • Maak kennis met dit sfeervolle restaurant in Blaricum
  • Je proeft liefde in elke hap
  • Beleef een gezellige en smakelijke avond met je favoriete gezelschap
  • See the great reviews here
  • Uiteraard wordt er rekening gehouden met (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Eventueel extra: het is mogelijk om je pannenkoek vegan, gluten- of lactosevrij te bestellen tegen een meerprijs van €3

The fine print

  • Valid from moment of purchase until 1 May 2026
  • Reserveren:
  • 1 voucher is geldig voor 1 persoon
  • Niet geldig in combinatie met andere acties en kortingen

Photos

Location

Restaurant Bruis Blaricum
Deltazijde 3-01, 1261 ZM Blaricum
478 km from Le Havre
8km from train station

More info

Ben jij dol op pannenkoeken? Dan is Restaurant Bruis Blaricum de perfecte plek voor jou! Schuif aan en geniet 1,5 uur lang van All-You-Can-Eat pannenkoeken. Bij Bruis Blaricum staat kwaliteit voorop, en dat proef je in elke hap. Kom eens langs en beleef een smakelijke avond uit met je favoriete gezelschap. Wij wensen je smakelijk eten! 

All-You-Can-Eat pannenkoeken (1,5 uur)

  • Naturel
  • Stroop
  • Poedersuiker

Extra toppings (+ €1,25)

  • Boter
  • Kaneel
  • Slagroom

Extra toppings (+ €2,50)

  • Nutella
  • Jam
  • Banaan
  • Ananas
  • Appel
  • Walnoten
  • Champignons
  • Gember
  • Ui

Extra toppings (+ €4,75)

  • Spek
  • Ham
  • Kaas
  • Brie
  • Rozijnen

Het is mogelijk om je pannenkoek vegan, gluten- of lactosevrij te bestellen tegen een meerprijs van €3

Reviews

7.6
Good
34 reviews
N.
Mr. N. Segeren
T.
Mr. T. Mon
De bediening was heel vriendelijk. Wij werden goed ontvangen. Ook heel erg fijn dat de kids lekker kunnen spelen. Alleen zijn de pannenkoeken echt niet lekker. Ze zijn zodanig dik dat je ze amper kan oprollen. Dat is iets wat wel écht verbeterd moet worden, terwijl het niet zo moeilijk is. Al met al, matig tot voldoende. Wij proberen het de volgende keer nog eens om te kijken of de pannenkoeken verbeterd zijn.
D.
Mr. D. Bouman

Restaurant information

Welkom bij Restaurant Bruis Blaricum! Dit bruisende restaurant is de plek waar je kunt genieten van een heerlijke lunch, uitgebreid diner en versgebakken pannenkoeken. Of je nu zin hebt in een klein hapje of een drankje op het terras, hier kan het allemaal.

Restaurant Bruis Blaricum is ook ideaal voor groepen. Van een sfeervolle high tea tot een gezellige borrel met vrienden of familie, er zijn volop arrangementen voor elk moment. Kom eens langs en ervaar pure gastvrijheid.

Tot ziens bij Restaurant Bruis Blaricum! 

Restaurants near Restaurant Bruis Blaricum